چهارشنبه, خرداد 17, 1402

پشتیبانان مسافران عشق و دوستي

Sponsor حامیان پشتیبانان

ما از صميم قلب از تمام كساني كه جهت رسيدن به اهداف زايش و بالش ياري مي‌رسانند، سپاسگزاريم؛ در حقيقت بايد گفت اين كمكهاي الهي است كه هميشه پشتيبان و ياري دهنده ما بوده است.

حاجت به خدا اگـر بري خوانـده شوي
ور بر در خلق رو كني رانده شـوي
خلق در كار خود از تو درمانده‌تر است
درمانده شوي اگر به درمانده روي
خوب توجه كنيد: سالهاست اهدافي را دنبال مي‌كنم، در راستاي رسيدن به اين اهداف فعاليتهايي را با برنامه‌ريزي دقيق به انجام رساندم. براي من اين اهداف بسيار مقدس است؛ به همين منظور تمام وقت خودم را بدون كوچكترين چشمداشت مادي (افزوده خواهي) و منتي در اين راه گذاشتم (اين را يك سعادت و افتخار بزرگ مي‌بينم كه نصيب من شده است). در اين مدت وقتي ديدم خداوند پيشاپيش، راه‌ها را هموار مي‌سازد، برايم آشكار شد مسير را اشتباهي نرفتم. همسرم با من هم انديش است و اين در سرعت بخشيدن به اهداف بسيار اهميت دارد. به قول سركار خانم پروين اعتصامي: زن خوب فرمانبر پارسا كند مرد درويش را پادشا
اينك اگر شما دوست عزيز به هر نوعي در اين مسير پشتيباني مي‌كنيد در واقع هدف و فعاليتهاي مربوط به آن را پذيرفتيد و اين افتخاريست كه نصيب شما شده تا اين حركت زير بنايي نه سطحي را جهت از بين بردن ناداني در جهان ريشه كن كنيم. ما به كمك هم ميتوانيم يك آينده بهتر براي خود، بچه‌هاي‌مان و سياره‌مان بسازيم. باشد كه خداوند ياريمان كند.

Translate

English French German Italian Russian Spanish Turkish

حاضرین در سایت

ما 1 مهمان آنلاین داریم