یکشنبه, مرداد 23, 1401
صفحه ورود بازتاب رسانه‌ها وب سایت مجمع جهاني صلح اسلامي

مجمع جهاني صلح اسلامي

مسافران عشق و پيام‎آوران صلح و دوستي به شهرستان گنبدكاووس رسيدند.مجع جهاني صلح اسلامي

مسافران عشق و پيام‌آوران صلح و دوستي در ادامه سفر خود در استان گلستان با فرماندار گنبدكاووس ديدار كردند.
داوود نصيري كه از سال 1386 همراه همسر و فرزندان خود با پاي پياده كشورهاي تركيه و آذربايجان را طي كرده است و حالا ايرانگردي را آغاز كرده، قصد دارد با خانواد چهار نفره‎اش تمام نقاط دنيا را سفر كند و پيام عشق دوستي و صلح را به تمام جهانيان برساند.
در اين ديدار غلامعلي سوسرايي با استقبال از اين حركت، خانواده نصيري را ستود و سفر آنها را اقدامي مهم در خصوص رساندن پيام صلح و دوستي به مردم دنيا اعلام كرد و از خانواده نصيري خواست كه پيام‎آور صلح و دوستي مردم شهرستان گنبدكاووس به تمام دنيا باشند.
وي همچنين افزود: اين حركت زيبا تاثير بسياري بر نگرش مردم جهان نسبت به مردم صلح دوست ايران اسلامي دارد.
سوسرايي همچنين خواستار تنظيم برنامه‎هايي براي حضور اين خانواده صلح دوست در دانشگاه‌ها، مدارس و ديدار با مردم گنبدكاووس و همچنين ديدار اماكن فرهنگي تاريخي اين شهرستان شد.
نصيري در مورد حضور خود در شهرستان گنبدكاووس گفت: حضور در اين شهرستان براي او جالب توجه بوده است.
وي همچنين شگفتي خود را از وجود وحدت و صميميت اقوام مختلف ساكن در شهرستان گنبدكاووس ابراز داشت و در ادامه افزود: 93 كشور، از خانواده‎اش را براي رساندن پيام صلح و دوستي دعوت كرده‌اند.
وي خاطرنشان كرد: به دليل دعوت برخي ادارات اين شهرستان براي حضور در جمع دانشگاهيان و محافل مختلف تا شنبه در اين شهرستان اقامت خواهند داشت.
10:47 - پنج شنبه 8 مهر 1389 / شماره : 15554

افزودن نظر

خواهش ميكنم ديدگاهي را بپذيريد كه ديدگاه‌هاي ديگر را گرامي مي‌دارد و نقطه نظرهاي ديگر را فقط تحليل ميكند و با آنها بدون پي ورزي (تعصب) روبرو ميشود، زيرا آن نقطه نظري كه به ظاهر اشتباه به نظر مي‌رسد شما را به فكر وا مي‌دارد كه به چشم اندازي درست بيانديشيد؛ پس شما بوسيله اين ديدگاه غلط به سمت نگرشي درست هدايت مي‌شويد. من از شما مي‌خواهم: «اگر نميتوانيد نيكي كسي را مورد ستايش قرار دهيد سكوت كنيد و او را سرزنش نكنيد.» وقتي دو نفر با هم تفاهم ندارند، چطور شما مي‌توانيد بگوييد كه كداميك بد است و كدام يك خوب؟ ستايش نكنيد، محكوم نكنيد، همه چیز اوست...


کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

موسسه بین المللی زايش و بالش www.ZayeshBalesh.org
مشاوره بازاریابی www.victorbusiness.com
پست الکترونیک info@zayeshbalesh.org
پيام رسان 30000088883197

پيام عشق و دوستي

ما هم اکنون اینجا هستیم
پیام آوران عشق و دوستی

Translate

English French German Italian Russian Spanish Turkish

حاضرین در سایت

ما 5 مهمان آنلاین داریم