یکشنبه, مرداد 23, 1401
صفحه ورود بازتاب رسانه‌ها روزنامه روزنامه كيهان جهانگرد ايراني

روزنامه كيهان جهانگرد ايراني

پيام آوران صلح و دوستي در گنبد كاووس جهانگرد ايرانيجهانگرد ايراني گنبد كاووس- خبرنگار كيهان:
مسافران عشق و پيام آوران صلح و دوستي در ادامه سفر خود در استان گلستان با فرماندار گنبد كاووس ديدار كردند.
داوود نصيري كه از سال 86 همراه همسر و فرزندان خود با پاي پياده كشورهاي تركيه و آذربايجان را طي كرده است و اكنون نيز ايرانگردي را آغاز كرده، قصد دارد در آينده با خانواده چهارنفره اش تمام نقاط دنيا را سفر كند و پيام عشق، دوستي و همدلي را به تمام ملل جهان برساند.
فرماندار گنبد كاووس در ديدار با خانواده نصيري، اين حركت را ستود و سفر آنها را اقدامي مهم در خصوص رساندن پيام ملت ايران به گوش جهانيان به شمار آورد.
سوسرايي در اين ديدار خواستار تنظيم برنامه هايي براي حضور اين خانواده صلح دوست در دانشگاه ها، مدارس و ديدار با مردم گنبد كاووس و همچنين ديدار در اماكن فرهنگي و تاريخي اين شهرستان شد.

افزودن نظر

خواهش ميكنم ديدگاهي را بپذيريد كه ديدگاه‌هاي ديگر را گرامي مي‌دارد و نقطه نظرهاي ديگر را فقط تحليل ميكند و با آنها بدون پي ورزي (تعصب) روبرو ميشود، زيرا آن نقطه نظري كه به ظاهر اشتباه به نظر مي‌رسد شما را به فكر وا مي‌دارد كه به چشم اندازي درست بيانديشيد؛ پس شما بوسيله اين ديدگاه غلط به سمت نگرشي درست هدايت مي‌شويد. من از شما مي‌خواهم: «اگر نميتوانيد نيكي كسي را مورد ستايش قرار دهيد سكوت كنيد و او را سرزنش نكنيد.» وقتي دو نفر با هم تفاهم ندارند، چطور شما مي‌توانيد بگوييد كه كداميك بد است و كدام يك خوب؟ ستايش نكنيد، محكوم نكنيد، همه چیز اوست...


کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

موسسه بین المللی زايش و بالش www.ZayeshBalesh.org
مشاوره بازاریابی www.victorbusiness.com
پست الکترونیک info@zayeshbalesh.org
پيام رسان 30000088883197

پيام عشق و دوستي

ما هم اکنون اینجا هستیم
پیام آوران عشق و دوستی

Translate

English French German Italian Russian Spanish Turkish

حاضرین در سایت

ما 5 مهمان آنلاین داریم