چهارشنبه, تیر 15, 1401
صفحه ورود بازتاب رسانه‌ها مجله مجله جوانان امروز روزنامه اطلاعات جهانگرد ايراني

مجله جوانان امروز روزنامه اطلاعات جهانگرد ايراني

جهانگرد ايراني

خانم احمدي خبرنگار مجله جوانان امروز با من تماس داشت. در روز پانزدهم بهمن طبق دعوت ايشان به دفتر مجله واقع در خيابان ميرداماد رفتم.

كارمندان آنجا خيلي مهربان بودند. چند دقيقه زودتر رسيدم هنوز ايشان نيامده بودند. چشمم افتاد به روزنامه اطلاعت رو به منشي و آقايي كه آنجا نشسته بود كردم و گفتم: صفحه بندي و رنگ و روي اين روزنامه مرا به ياد غسالخانه مي‌اندازه. منشي و آن آقا خنده كردند و حرف مرا تصديق كردند. درباره مجله جوانان و روزنامه گفتگو كرديم. خانم احمدي درست سر موقع رسيد. با ايشان به اتاق ديگر رفتيم. سردبير آنجا هم با روز باز از من استقبال كرد. ضبط صوت را به من داد و من آنچه كه او مي‌خواست برايش گفتم. خانم احمدي بسيار راستكي بود و مهربون منتهي توي صورتش عجله فرياد مي‌زد. بهر حال عكاس هم به ما ملحق شد. ايشان هم مردي مهربان بود. چند بار مرا براي ناهار دعوت كرد، منتهي چون من ميهمان خانم احمدي بودم و ايشان چيزي نگفت نماندم و برگشتم. قرار شد در فروردين 88 اين گفتمان چاپ شود.

افزودن نظر

خواهش ميكنم ديدگاهي را بپذيريد كه ديدگاه‌هاي ديگر را گرامي مي‌دارد و نقطه نظرهاي ديگر را فقط تحليل ميكند و با آنها بدون پي ورزي (تعصب) روبرو ميشود، زيرا آن نقطه نظري كه به ظاهر اشتباه به نظر مي‌رسد شما را به فكر وا مي‌دارد كه به چشم اندازي درست بيانديشيد؛ پس شما بوسيله اين ديدگاه غلط به سمت نگرشي درست هدايت مي‌شويد. من از شما مي‌خواهم: «اگر نميتوانيد نيكي كسي را مورد ستايش قرار دهيد سكوت كنيد و او را سرزنش نكنيد.» وقتي دو نفر با هم تفاهم ندارند، چطور شما مي‌توانيد بگوييد كه كداميك بد است و كدام يك خوب؟ ستايش نكنيد، محكوم نكنيد، همه چیز اوست...


کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

موسسه بین المللی زايش و بالش www.ZayeshBalesh.org
مشاوره بازاریابی www.victorbusiness.com
پست الکترونیک info@zayeshbalesh.org
پيام رسان 30000088883197

پيام عشق و دوستي

ما هم اکنون اینجا هستیم
پیام آوران عشق و دوستی

Translate

English French German Italian Russian Spanish Turkish

حاضرین در سایت

ما 1 مهمان آنلاین داریم