شنبه, آذر 12, 1401
صفحه ورود بازتاب رسانه‌ها يك گردشگر در غرفه‌ي خبرگزاري ايسنا

يك گردشگر در غرفه‌ي خبرگزاري ايسنا

داوود نصيري كه همراه خانواده‌اش درحال ايرانگردي و جهانگردي با پيام عشق و دوستي است، بيان كرد:

ایرانگردی و جهانگردی

من و خانواده‌ام هرقدر كه عمر كنيم، در اين‌ راه مي‌رويم تا به همه بگوييم، بياييد زندگي كنيم نه فقط زنده باشيم.
وي با حضور در غرفه‌ي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا) در پانزدهمين نمايشگاه مطبوعات و خبرگزاري‌ها، با اشاره به آغاز جهانگردي خود و خانواده‌اش از خرداد سال گذشته با پيام عشق دوستي، به خبرنگار بخش گردشگري گفت: خرداد سال گذشته از مرز بازرگان به تركيه و از آستارا به كشور آذربايجان رفتيم. خرداد امسال در برنامه‌ي ايرانگردي خود، براي هميشه تهران را ترك كرديم و از جاده‌ي چالوس با پاي پياده شهر به شهر رفتيم و اكنون در اردبيل هستيم.
او ادامه داد: ايرانگردي اين خانواده تا سال آينده به پايان مي‌رسد و پس از آن، ما قصد ديدن كشورهاي آسياي ميانه، خاور دور، آمريكا و اروپا را داريم.

وي درباره‌ي تأمين هزينه‌هاي مالي ايرانگردي و ديگر مسافرت‌هاي خود و خانواده‌اش، توضيح داد: من هيچ پولي ندارم، وقتي حركت كرديم، فقط دو كوله‌پشتي داشتيم. برخي فرمانداران، شهرداران و مردم در اين راه كمك كرده‌اند و هنوز هم مي‌كنند.
نصيري هم‌چنين درباره‌ي آموزش و تحصيل دختر هشت ساله و پسر پنج ساله‌اش، گفت: همسرم به آن‌ها آموزش مي‌دهد و با هماهنگي‌هايي كه با آموزش و پرورش انجام داده‌ايم، در زمان امتحان‌ها به هر شهر يا سفارتي كه مي‌رسيم، آن‌ها امتحان مي‌دهند.
وي در توضيح دليل آغاز سفر و جهانگردي‌اش، گفت: همه‌چيز در وحشت و نگراني است، كسي با كسي دوست نيست، همه از هم دور شده‌اند و يادشان رفته كه از كجا آمده‌اند و قرار است، چه كاري انجام دهند. به همين دليل، سال‌هاي زيادي روي اين موضوع پژوهش كردم و از سال گذشته، اين حركت را به‌صورت نمادين با خانواده‌ام آغاز كردم و تاكنون تأثير خوبي نيز داشته است. تاريخ 3/9/1387 كد خبر: 8709-00983

افزودن نظر

خواهش ميكنم ديدگاهي را بپذيريد كه ديدگاه‌هاي ديگر را گرامي مي‌دارد و نقطه نظرهاي ديگر را فقط تحليل ميكند و با آنها بدون پي ورزي (تعصب) روبرو ميشود، زيرا آن نقطه نظري كه به ظاهر اشتباه به نظر مي‌رسد شما را به فكر وا مي‌دارد كه به چشم اندازي درست بيانديشيد؛ پس شما بوسيله اين ديدگاه غلط به سمت نگرشي درست هدايت مي‌شويد. من از شما مي‌خواهم: «اگر نميتوانيد نيكي كسي را مورد ستايش قرار دهيد سكوت كنيد و او را سرزنش نكنيد.» وقتي دو نفر با هم تفاهم ندارند، چطور شما مي‌توانيد بگوييد كه كداميك بد است و كدام يك خوب؟ ستايش نكنيد، محكوم نكنيد، همه چیز اوست...


کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

موسسه بین المللی زايش و بالش www.ZayeshBalesh.org
مشاوره بازاریابی www.victorbusiness.com
پست الکترونیک info@zayeshbalesh.org
پيام رسان 30000088883197

پيام عشق و دوستي

ما هم اکنون اینجا هستیم
پیام آوران عشق و دوستی

Translate

English French German Italian Russian Spanish Turkish

حاضرین در سایت

ما 4 مهمان آنلاین داریم