شنبه, آذر 12, 1401
صفحه ورود بازتاب رسانه‌ها جهانگرد اردبيلي سفر

جهانگرد اردبيلي سفر

پیام صلح دوستي

خبرگزاري فارس: جهانگرد اردبيلي سفر خود به شهرهاي ايران و دور دنيا را با پاي پياده دنبال مي‌كند

داوود نصيري جهانگرد اردبيلي كه سفر خود را با پيام «عشق، دوستي و صلح» به همراه همسر و دو فرزند خود آغاز كرده در بدو ورود به زادگاه خود اردبيل به خبرنگار فارس در اردبيل گفت: ما سفر خود را براي ديدن تمام شهرهاي كشورمان از خرداد ماه آغاز كرديم و تا‌كنون چهار استان را در اين مدت طي كرديم.
وي با بيان اينكه تا اوايل تير ماه سال آينده، سفر داخل كشور را به پايان مي‌بريم، افزود: بعد از گذر از استان‌هاي تهران، مازندران، گيلان و اردبيل در طي هشت ماه آينده با عبور از استان‌هاي آذربايجان شرقي، كردستان، كرمانشاه، ايلام، خوزستان، سيستان و بلوچستان، خراسان و گلستان سفر درون كشور را به انجام خواهيم رساند.
نصيري اضافه كرد: سال آينده پس از اتمام مرحله داخل كشور، مرحله خارجي سفرهاي خود را از طريق منطقه قفقاز ادامه خواهم داد و با گذر از كشورهاي آسياي شرقي، كشورهاي آمريكاي شمالي، آمريكاي لاتين، آمريكاي جنوبي و در مرحله آخر هم سفر خود را با پاي پياده پس از سفر به كشورهاي اروپايي و قاره سبز خاتمه خواهم داد.
وي هدف از اين سفر را عشق و علاقه خود و خانواده‌اش به سير و سياحت عنوان كرد و افزود: همه بستگان و فاميل انجام اين سفر را در حد معجزه و غيرقابل قبول مي‌دانند ولي ما قصد داريم با توكل به خدا و اراده آهنين خود اين كار را به انجام برسانيم و ركورد مسافرت پياده در دنيا را بشكنيم. اين جهانگرد ايراني سال گذشته نيز از كشورهاي جمهوري آذربايجان و تركيه با پاي پياده به همراه خانواده عبور كرده است.
وي با پيش‌بيني اينكه ممكن است اين سفر بيش از ده‌ها سال به‌طول بينجامد، اظهار داشت: تمام خاطرات و وقايع اين سفر را در سايت شخصي خود به‌صورت روزانه منتشر خواهم كرد.
تاريخ 27/8/1387 شماره: 8708270652

افزودن نظر

خواهش ميكنم ديدگاهي را بپذيريد كه ديدگاه‌هاي ديگر را گرامي مي‌دارد و نقطه نظرهاي ديگر را فقط تحليل ميكند و با آنها بدون پي ورزي (تعصب) روبرو ميشود، زيرا آن نقطه نظري كه به ظاهر اشتباه به نظر مي‌رسد شما را به فكر وا مي‌دارد كه به چشم اندازي درست بيانديشيد؛ پس شما بوسيله اين ديدگاه غلط به سمت نگرشي درست هدايت مي‌شويد. من از شما مي‌خواهم: «اگر نميتوانيد نيكي كسي را مورد ستايش قرار دهيد سكوت كنيد و او را سرزنش نكنيد.» وقتي دو نفر با هم تفاهم ندارند، چطور شما مي‌توانيد بگوييد كه كداميك بد است و كدام يك خوب؟ ستايش نكنيد، محكوم نكنيد، همه چیز اوست...


کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

موسسه بین المللی زايش و بالش www.ZayeshBalesh.org
مشاوره بازاریابی www.victorbusiness.com
پست الکترونیک info@zayeshbalesh.org
پيام رسان 30000088883197

پيام عشق و دوستي

ما هم اکنون اینجا هستیم
پیام آوران عشق و دوستی

Translate

English French German Italian Russian Spanish Turkish

حاضرین در سایت

ما 7 مهمان آنلاین داریم