یکشنبه, آبان 02, 1400
صفحه ورود بازتاب رسانه‌ها جهانگرد ايراني حامل پيام عشق

جهانگرد ايراني حامل پيام عشق

پیام صلح دوستي

جهانگرد ايراني حامل پيام عشق ، دوستي و صلح:سفر سرنوشت محتوم بشر است.

اردبيل خبرگزاري جمهوري اسلامي ‪25/8/1387‬
داخلي . اجتماعي . سفر
"داوود نصيري" جهانگرد ايراني حامل پيام عشق ، دوستي و صلح كه به همراه همسر و دو فرزند كوچكش به صورت پياده قصد دارد به همه شهرهاي ايران و كشورهاى دنيا سفر كند ، گفت: سفر سرنوشت محتوم نوع بشر است.
وي روز شنبه كه از مسير گردنه حيران و پس از توقف در شهر نمين زادگاه خود وارد شهر اردبيل شده است ، در مصاحبه با خبرنگار ايرنا افزود: كاروان سفر پياده ما "پيام آوران صلح و دوستي" نام گرفته است.
وي اظهار داشت: ما سفر داخل كشور را از خردادماه امسال از مبدا تهران به قصد سفر دور ايران آغاز كرديم و تاكنون علاوه بر استان تهران ، از مسير جاده چالوس وارد استان مازندران شده و در طول مسير پس از سفر پياده در شهرهاي استان گيلان وارد استان اردبيل شديم.
وي مقصد بعدي سفر پياده خود را استانهاي آذربايجان شرقي ، كردستان ، كرمانشاه ، ايلام ، خوزستان سيستان و بلوچستان ، خراسان ، گلستان و مازندران اعلام كرد و افزود: سفر داخل ايران ما سال ديگر اوايل تيرماه در شهر ساري به پايان مي رسد.
اين جهانگرد ايراني كه سال گذشته در مرحله سفر خارجي خود از كشورهاي جمهوري آذربايجان و تركيه با پاي پياده به همراه خانواده خود ديدن كرده است ، بيان كرد: در جريان اين سفر هيچ مشكل جدي براي خود و خانواده ام پيش نيامده است و همه اعضاي خانواده شامل همسر و دو فرزند كوچكم همپاي من در اين سفر همقدم شده اند.
وي اضافه كرد: من و خانواده ام عاشق سفر هستيم و همه اين سفري كه از دو سال پيش آغاز شده ، در حد معجزه و عالي بوده است.
نصيري با اشاره به استقبال خوب مردم مسير سفر خود از كاروان و پيام آوران عشق ، دوستي و صلح گفت: پيام ما به مردم مسير سفرمان اين است كه در زندگي دوستي و مودت كنيد و توصيه اخلاقي "يكي براي همه و همه براي يكي" را باور داشته باشيد.
وي اضافه كرد: سال آينده پس از اتمام مرحله داخل كشور ، مرحله خارجي سفرهاي خود را از طريق منطقه قفقاز و از كشور گرجستان ، روسيه ، كشورهاي آسياي ميانه ، كشورهاي آسياي شرقي سفر خود را ادامه خواهيم داد و در مراحل بعدي نيز از كشورهاي آمريكاي شمالي ، آمريكاي لاتين ، آمريكاي جنوبي ديدن كرده و در مرحله آخر هم سفر خود را با پاي پياده پس از سفر به كشورهاي اروپايي در يكي از كشورهاي اين قاره خاتمه خواهيم داد.
وي پيش بيني كرد كه اين سفر خانوادگي دهها سال به طول بينجامد و از همراهي خانواده خود در جريان اين سفر اظهار رضايت و خرسندي كرد و گفت: تمام خاطرات و وقايع اين سفر را در سايت شخصي خود به صورت روزانه منتشر مي كنم.

نظرات  

 
تقاضانسیم سه شنبه 28 خرداد 1392 ، ساعت 15:04
سلام و با آرزوی موفقیت های بیشتر
اگه ممکنه از سختی های سفرتون هم بگید
پاسخ
 

افزودن نظر

خواهش ميكنم ديدگاهي را بپذيريد كه ديدگاه‌هاي ديگر را گرامي مي‌دارد و نقطه نظرهاي ديگر را فقط تحليل ميكند و با آنها بدون پي ورزي (تعصب) روبرو ميشود، زيرا آن نقطه نظري كه به ظاهر اشتباه به نظر مي‌رسد شما را به فكر وا مي‌دارد كه به چشم اندازي درست بيانديشيد؛ پس شما بوسيله اين ديدگاه غلط به سمت نگرشي درست هدايت مي‌شويد. من از شما مي‌خواهم: «اگر نميتوانيد نيكي كسي را مورد ستايش قرار دهيد سكوت كنيد و او را سرزنش نكنيد.» وقتي دو نفر با هم تفاهم ندارند، چطور شما مي‌توانيد بگوييد كه كداميك بد است و كدام يك خوب؟ ستايش نكنيد، محكوم نكنيد، همه چیز اوست...


کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

موسسه بین المللی زايش و بالش www.ZayeshBalesh.org
مشاوره بازاریابی www.victorbusiness.com
پست الکترونیک info@zayeshbalesh.org
پيام رسان 30000088883197

پيام عشق و دوستي

ما هم اکنون اینجا هستیم
پیام آوران عشق و دوستی

Translate

English French German Italian Russian Spanish Turkish

حاضرین در سایت

ما 6 مهمان آنلاین داریم