چهارشنبه, خرداد 17, 1402
صفحه ورود بازتاب رسانه‌ها جهانگرد پيام سفر خود را لااله الاالله

جهانگرد پيام سفر خود را لااله الاالله

جهانگرد عاشق

جهانگرد ايرانی حامل پيام توحيد وارد شهرستان نمين شد. گروه اجتماعی:

جهانگرد ايرانی حامل پيام توحيد وارد شهرستان نمين در استان اردبيل شد.
به گزارش خبرگزاری قرآنی ايران (ايكنا) منطقه شمال غرب كشور، اين جهانگرد كه «داود نصيری» نام دارد به همراه همسر و دو فرزند 5 و 8 ساله خود با پای پياده از خردادماه امسال تهران را به‌منظور سفر به دور دنيا آغاز كرده و روز چهارشنبه 22 آبان‌ماه، در مسير سفر خود وارد شهرستان نمين شد.
اين جهانگرد پيام سفر خود را لااله الاالله و آموزش توحيد به جهانيان اعلام كرده است و تصميم دارد تا سال آينده گردش به دور ايران را به پايان رسانده و سپس به آسيای ميانه و خاور دور نيز مسافرت كند. همچنين وی قصد دارد برنامه سفری دور دنيا را به همراه همسر و فرزندانش با پيام عشق و دوستی طی كند. نصيری معتقد است هزينه‌های سفر وی و خانواده‌اش را خداوند از طريق بندگانش كه در مسير سفر وی قرار می‌دهد، تأمين می‌كند.
جمعه 24 آبان 1387 10:59:05 شماره‌ خبر :319750

افزودن نظر

خواهش ميكنم ديدگاهي را بپذيريد كه ديدگاه‌هاي ديگر را گرامي مي‌دارد و نقطه نظرهاي ديگر را فقط تحليل ميكند و با آنها بدون پي ورزي (تعصب) روبرو ميشود، زيرا آن نقطه نظري كه به ظاهر اشتباه به نظر مي‌رسد شما را به فكر وا مي‌دارد كه به چشم اندازي درست بيانديشيد؛ پس شما بوسيله اين ديدگاه غلط به سمت نگرشي درست هدايت مي‌شويد. من از شما مي‌خواهم: «اگر نميتوانيد نيكي كسي را مورد ستايش قرار دهيد سكوت كنيد و او را سرزنش نكنيد.» وقتي دو نفر با هم تفاهم ندارند، چطور شما مي‌توانيد بگوييد كه كداميك بد است و كدام يك خوب؟ ستايش نكنيد، محكوم نكنيد، همه چیز اوست...


کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

موسسه بین المللی زايش و بالش www.ZayeshBalesh.org
مشاوره بازاریابی www.victorbusiness.com
پست الکترونیک info@zayeshbalesh.org
پيام رسان 30000088883197

پيام عشق و دوستي

ما هم اکنون اینجا هستیم
پیام آوران عشق و دوستی

Translate

English French German Italian Russian Spanish Turkish

حاضرین در سایت

ما 2 مهمان آنلاین داریم