یکشنبه, مرداد 23, 1401
صفحه ورود بازتاب رسانه‌ها خانواده ايراني حامل پيام صلح و دوستي

خانواده ايراني حامل پيام صلح و دوستي

خانواده ايراني

در قالب سفر به دور ايران؛ خانواده ايراني حامل پيام صلح و دوستي وارد آستارا شدند

خبرگزاري فارس: يك خانواده ايراني حامل پيام صلح و دوستي، در قالب سفر به دور ايران وارد شهرستان مرزي بندر آستارا شدند.
به گزارش خبرگزاري فارس از آستارا، اين خانواده چهار نفري ايراني به‌ صورت پياده و بعد از توقف‌هاي چند‌ روزه در شهرهاي رشت، انزلي و تالش، صبح امروز وارد اين شهرستان شده و مورد استقبال فرماندار و مردم اين شهر قرار گرفتند.
داوود نصيري سرپرست اين خانواده در گفتگو با خبرنگار فارس هدف از اين سفر را رساندن پيام عشق، صلح، دوستي و محبت خود به مردم ايران زمين از طريق سخنراني و دوره‌هاي آموزشي خوب زندگي كردن عنوان كرد.
وي افزود: بنده به همراه همسر و دو فرزند 5 و 8 ساله‌ام به‌صورت پياده به همه شهرهاي ايران سفر خواهيم كرد و در اين سفر شعار ما گسترش صلح و دوستي، آشتي با خدا و بياييد زندگي كنيم نه فقط زنده باشيم، است.
نصيري اظهار داشت: اين سفر را از تهران با پاي پياده و توقف در شهرها و روستاهاي كشور آغاز كرديم و ديدار با مردم و مسئولان را ادامه خواهيم داد.
وي اضافه كرد: در مرداد سال آينده گذر از شهرهاي دور ايران را به پايان خواهيم رساند.
نصيري خاطرنشان كرد: در سال‌هاي گذشته در خصوص سفر جهاني خود، با كشورهاي مختلف رايزني كرده و تصميم گرفتم بعد از سفر دور ايران به همراه همسر و فرزندان خود به صورت پياده به كشورهاي مختلف سفر كنيم و به همه مردم دنيا پيام عشق، دوستي و صلح مردم ايران را برسانيم.
وي مدت سفر جهاني خود را غير‌قابل پيش‌بيني دانست و افزود: در سفر دور دنيا، ابتدا به آسياي ميانه خواهيم رفت و بعد از آن به خاور دور، آفريقا، آمريكا و در نهايت به اروپا خواهيم رسيد.
نصيري ديدار با سياستمداران كشورها، روساي جمهور، فرمانداران و مردم كشورها را از برنامه‌هاي ويژه خود در اين سفر ذكر كرد و اظهار داشت: ما فقط با دو كوله پشتي سفر مي‌كنيم و حامل پيام جهاني صلح براي انسان‌ها و با هر نوع رنگ، نژاد و مذهب هستيم.
اين خانواده ورزشكار ايراني بعد از دو روز توقف در بندر مرزي آستارا از طريق گردنه حيران و با پاي پياده به سمت استان اردبيل حركت خواهند كرد.
شماره 8708150131 تاريخ 15/8/1387

افزودن نظر

خواهش ميكنم ديدگاهي را بپذيريد كه ديدگاه‌هاي ديگر را گرامي مي‌دارد و نقطه نظرهاي ديگر را فقط تحليل ميكند و با آنها بدون پي ورزي (تعصب) روبرو ميشود، زيرا آن نقطه نظري كه به ظاهر اشتباه به نظر مي‌رسد شما را به فكر وا مي‌دارد كه به چشم اندازي درست بيانديشيد؛ پس شما بوسيله اين ديدگاه غلط به سمت نگرشي درست هدايت مي‌شويد. من از شما مي‌خواهم: «اگر نميتوانيد نيكي كسي را مورد ستايش قرار دهيد سكوت كنيد و او را سرزنش نكنيد.» وقتي دو نفر با هم تفاهم ندارند، چطور شما مي‌توانيد بگوييد كه كداميك بد است و كدام يك خوب؟ ستايش نكنيد، محكوم نكنيد، همه چیز اوست...


کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

موسسه بین المللی زايش و بالش www.ZayeshBalesh.org
مشاوره بازاریابی www.victorbusiness.com
پست الکترونیک info@zayeshbalesh.org
پيام رسان 30000088883197

پيام عشق و دوستي

ما هم اکنون اینجا هستیم
پیام آوران عشق و دوستی

Translate

English French German Italian Russian Spanish Turkish

حاضرین در سایت

ما 6 مهمان آنلاین داریم