سه شنبه, خرداد 03, 1401
صفحه ورود بازتاب رسانه‌ها پيام‌آوران عشق و دوستي در رشت جهانگرد ايراني

پيام‌آوران عشق و دوستي در رشت جهانگرد ايراني

جهانگرد ايراني در رشت

پيام‌آوران عشق و دوستي وارد رشت شدند

خبرگزاري فارس: پژوهشگر و نويسنده ايراني كه به همراه همسر و دو فرزندش حامل پيام عشق و دوستي به كشور‌هاي آفريقايي، آسياي ميانه، خاور دور، آمريكا و اروپا هستند، عصر امروز با پاي پياده وارد رشت شدند.
داوود نصيري كه به اتفاق خانواده‌اش ساعتي قبل وارد اين شهر شدند در گفتگو با خبرنگار فارس در رشت، با اشاره به انگيزه اين سفر اظهار داشت: سال‌هاست كه مشغول پژوهش درباره چگونه زيستن هستم و اينكه چه بايد كرد تا انسان در عصري كه از خدا دور شده، به او نزديك شود.
وي ادامه داد: براي اينكه بپذيريم كه جز خدا كسي نيست بايد خودشناس باشيم و تمام هدف من پخش جريان نيكي و مبارزه با پليدي به صورت ريشه‌اي است و بنده براي اين امر، راهكار دارم.
نصيري در خصوص همراه كردن زن و فرزندان خود در اين سفر‌هاي طولاني و با پاي پياده تصريح كرد: بنده 113 بار به خواستگاري رفتم و در يكصد و چهاردهمين بار همسرم را پيدا كردم همسري كه همراه و همگام من است.
وي افزود: همسرم در طول سفر به فرزندانم درس مي‌دهد و در خرداد ماه هر سال در سفارت خودمان در كشور‌هاي مختلف از طرف آموزش و پرورش از فرزندانم امتحان گرفته مي‌شود و آنها كارنامه خود را دريافت مي‌كنند و همه اين كار‌ها جز با عشق پروردگار ميسر نمي‌شود.
نصيري اذعان داشت: از جاده كرج به طرف چالوس پياده خود را به كلارآباد و عباس‌آباد مازندران رسانديم و در آنجا مورد استقبال مسئولان و مردم شهر قرار گرفتيم و سپس راهي لاهيجان و آستانه اشرفيه شديم و بعد از آن به رشت آمديم و شهرداري اين شهر يك شب را در هتل ارديبهشت به ما جا و مكان دادند ولي ما مي‌خواهيم چند روز در اين شهر بمانيم.
وي گفت: قصد داريم از طريق رشت، تبريز، كردستان، خوزستان، سيستان و بلوچستان، خراسان، گلستان، ساري و تهران به كشور‌هاي گرجستان، روسيه و كشور‌هايي كه از ما دعوت كردند برويم و مي‌خواهيم به دنيا بگوييم كه انسان با خدا آشتي كند.
به گفته نصيري تاكنون 247 جلد كتاب توسط وي نوشته شده كه برخي از كتاب‌هايش توسط كشور تاجيكستان به چاپ رسيده است.
شماره 8707211442

افزودن نظر

خواهش ميكنم ديدگاهي را بپذيريد كه ديدگاه‌هاي ديگر را گرامي مي‌دارد و نقطه نظرهاي ديگر را فقط تحليل ميكند و با آنها بدون پي ورزي (تعصب) روبرو ميشود، زيرا آن نقطه نظري كه به ظاهر اشتباه به نظر مي‌رسد شما را به فكر وا مي‌دارد كه به چشم اندازي درست بيانديشيد؛ پس شما بوسيله اين ديدگاه غلط به سمت نگرشي درست هدايت مي‌شويد. من از شما مي‌خواهم: «اگر نميتوانيد نيكي كسي را مورد ستايش قرار دهيد سكوت كنيد و او را سرزنش نكنيد.» وقتي دو نفر با هم تفاهم ندارند، چطور شما مي‌توانيد بگوييد كه كداميك بد است و كدام يك خوب؟ ستايش نكنيد، محكوم نكنيد، همه چیز اوست...


کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

موسسه بین المللی زايش و بالش www.ZayeshBalesh.org
مشاوره بازاریابی www.victorbusiness.com
پست الکترونیک info@zayeshbalesh.org
پيام رسان 30000088883197

پيام عشق و دوستي

ما هم اکنون اینجا هستیم
پیام آوران عشق و دوستی

Translate

English French German Italian Russian Spanish Turkish

حاضرین در سایت

ما 8 مهمان آنلاین داریم