یکشنبه, آبان 02, 1400
صفحه ورود بازتاب رسانه‌ها جهانگرد ايراني وارد شهر رشت شد

جهانگرد ايراني وارد شهر رشت شد

جهانگرد ايراني

جهانگرد ايراني شب گذشته وارد شهر رشت شد.

خبرگزاري دانشجويان ايران - گيلان
داوود نصيري جهانگرد ايراني كه قصد سفر به دور دنيا را به صورت پياده به همراه خانواده اش دارد، شب گذشته در مسير سفر خود وارد شهر رشت شد.
داوود نصيري در حاشيه سفر خود به استان گيلان و شهر رشت با اعلام اين مطلب در گفتگوي اختصاصي با خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)- منطقه خزر اظهار داشت: با پيام عشق و دوستي، ‌درست زندگي كردن و آشتي با خداوند سفر طولاني خود را به همراه خانواده ام آغاز كرده ام.
وي افزود: سفر خود را از خرداد ماه سال جاري از تهران شروع كرده و پس از گذشتن از شهرهاي كندوان و چالوس وارد شهر رشت شديم.
اين جهانگرد ايراني تصريح كرد: طي مدت يكسال و تا خرداد ماه سال 1388 به گردش در اقصي نقاط كشور خواهيم پرداخت و پس از آن از طريق مرز بازرگان و تركيه به كشور گرجستان، آسياي ميانه، خاورميانه، آفريقا‌، آمريكا و اروپا سفر مي كنيم.
داوود نصيري كه به همراه همسر و دو فرزندش دور دنيا را طي خواهد نمود در پايان به خبرنگار ايسنا گفت: خداوند نعمت هاي فراواني را براي ما انسان ها خلق كرده است كه ما بايد قدردان آفريده هاي خداوند باشيم
كد خبر 54434 - تاريخ 21/7/1387

افزودن نظر

خواهش ميكنم ديدگاهي را بپذيريد كه ديدگاه‌هاي ديگر را گرامي مي‌دارد و نقطه نظرهاي ديگر را فقط تحليل ميكند و با آنها بدون پي ورزي (تعصب) روبرو ميشود، زيرا آن نقطه نظري كه به ظاهر اشتباه به نظر مي‌رسد شما را به فكر وا مي‌دارد كه به چشم اندازي درست بيانديشيد؛ پس شما بوسيله اين ديدگاه غلط به سمت نگرشي درست هدايت مي‌شويد. من از شما مي‌خواهم: «اگر نميتوانيد نيكي كسي را مورد ستايش قرار دهيد سكوت كنيد و او را سرزنش نكنيد.» وقتي دو نفر با هم تفاهم ندارند، چطور شما مي‌توانيد بگوييد كه كداميك بد است و كدام يك خوب؟ ستايش نكنيد، محكوم نكنيد، همه چیز اوست...


کد امنیتی
بازنشانی

قدرت گرفته از جی‌کامنت فارسی ، ترجمه و بازنویسی : سی‌ام‌اس فارسی

موسسه بین المللی زايش و بالش www.ZayeshBalesh.org
مشاوره بازاریابی www.victorbusiness.com
پست الکترونیک info@zayeshbalesh.org
پيام رسان 30000088883197

پيام عشق و دوستي

ما هم اکنون اینجا هستیم
پیام آوران عشق و دوستی

Translate

English French German Italian Russian Spanish Turkish

حاضرین در سایت

ما 8 مهمان آنلاین داریم